Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy profesjonalistami
Nie wzięliśmy się znikąd. Jesteśmy absolwentami kierunków przyrodniczych. Ponadto posiadamy wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas wieloletniego obcowania wśród roślin w „Szkółce roślin ozdobnych A.R. Koblańscy”.
Mamy świeże pomysły
Jesteśmy młodym zespołem, dlatego cechuje nas świeże podejście do projektowania przestrzeni. W swojej pracy opieramy się na nowoczesnych trendach, a jednocześnie cały czas dokształcamy się w sztuce tworzenia terenów zieleni.
Lubimy kontakt z ludźmi
Nasza praca opiera się między innymi na rozmowie z ludźmi, dla których tworzymy. Słuchamy i dyskutujemy nad możliwymi rozwiązaniami. Wszystko po to, aby nasz klient był zadowolony z efektu końcowego. Nasze pozytywne usposobienie daje grunt pod owocną i miłą współpracę.

Jesteśmy zespołem zajmującym się kompleksową realizacją zieleni na terenach miejskich i wiejskich. Jako absolwenci Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu mamy wiedzę, umiejętności i doświadczenie w projektowaniu, wykonywaniu, i pielęgnacji ogrodów prywatnych oraz zieleni miejskiej. Różne pomysły na otaczającą nas przestrzeń sprawiają, iż często dyskutujemy, spieramy się, aby w efekcie stworzyć coś, co zadowoli naszych klientów.
 Naszym atutem jest świeże spojrzenie na przestrzeń, połączone z doświadczeniem wieloletniego obcowania z roślinami i prac w ogrodach. Słuchamy naszego klienta. Nie próbujemy forsować naszych indywidualnych pomysłów. Każdy nasz projekt jest konsultowany z odbiorcą i tworzony tak, aby właściciele ogrodu czerpali z niego radość.
Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Fachowa wiedza i praktyka to podstawa do wykonania przemyślanego ogrodu. Budując ogród korzystamy z odpowiedniego sprawdzonego sprzętu i kupujemy materiał roślinny najwyższej jakości od szkółek współpracujących z nami od lat.
 Cały czas poszerzamy swoją wiedzę w zakresie projektowania zieleni. Staramy się być na bieżąco z trendami obowiązującymi w ogrodnictwie co pozwala nam wprowadzać nowoczesne rozwiązania, ale jednocześnie wspieramy się klasyczną sztuką projektowania zieleni.
 Tworzymy z pasją. A to szczególnie ważne w obcowaniu z naturą.

OFERTA

Firma Zielona Strefa oferuje szereg usług ogrodniczych we Wrocławiu, które z pewnością spełnią oczekiwania naszych klientów. Nasz wieloletnie doświadczenie pozwala nam zagwarantować terminowe i rzetelne wykonanie powierzonych nam zadań. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której przedstawiamy nasze kompleksowe usługi ogrodnicze. Wrocław to miasto w którym od dawna dbamy o zielone tereny. W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie naszych usług ogrodniczych, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla Naszych klientów.
Zieleń to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja, dlatego też do każdego zadania podchodzimy z niesamowitym zaangażowaniem i dajemy z siebie wszystko, aby efekt końcowy przerósł wszelkie oczekiwania. Poniżej prezentujemy nasze usługi ogrodnicze:

ARANŻACJA OGRODÓW

Zielona Strefa powstała, aby z pasją aranżować ogrody Wrocławia jak i okolic. Dokładamy wszelkich starań aby praca, którą wykonujemy cieszyła oko naszych klientów. Aranżowane przez nas ogrody odznaczają się funkcjonalnością, pięknem oraz różnorodnością. Nasza firma świadczy usługi również dla wrocławskich osiedli mieszkaniowych, czy biurowców.
Aranżacja ogrodów zlokalizowanych przy takich inwestycjach jest wyzwaniem, które chętnie podejmujemy. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, aby kreowane przez nas ogrody były na najwyższym poziomie. Praca nad aranżacją nowych ogrodów sprawia nam przyjemność i wzbogaca nas o nowe doświadczenia, ponieważ każdy ogród, który tworzymy jest unikatowy.
Oprócz tworzenia ogrodów od podstaw pomagamy w przemianie tych już istniejących. To trudna sztuka, którą staramy się wykonywać jak najlepiej, aby każdy nowo zaprojektowany element pasował do całości dobierając takie rośliny i materiały, które wpisują się w istniejącą koncepcję i architekturę. Przy aranżacji ogrodów wykorzystujemy jedynie sprawdzone rośliny i materiały. Współpracujemy z wieloma szkółkami roślin ozdobnych z Wrocławia i okolic, z których pozyskujemy najwyższej jakości drzewa, krzewy, byliny czy trawy. Chcemy mieć pewność, że stworzony przez nasz ogród będzie pięknie wyglądał i nie sprawiał problemów w pielęgnacji przez długie lata.
Podczas aranżowania ogrodu jesteśmy w stałym kontakcie z inwestorem. Tworzymy koncepcję uwzględniając wszystkie założenia i pomysły naszych klientów oraz wprowadzając w życie cenne uwagi wynikające z naszego doświadczenia. Chcemy, aby nowo powstały ogród był nie tylko miejscem odpoczynku, ale i wizytówką właściciela.
Aranżacja ogrodów to nieodzowny element naszej codziennej pracy. Wykonujemy ją z pełnym zaangażowaniem i pasją, a nasz zespół ciężko pracuje, aby Wrocław jak i ogrody jego mieszkańców były coraz piękniejsze.
Wiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do każdego zlecenia, dlatego zawsze dokładnie wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów. Każda z tworzonych przez nas aranżacji jest niepowtarzalna, zaprojektowana z pełną starannością i z uwzględnieniem wszelkich niezbędnych elementów. Podejmujemy się różnorakich wyzwań – od drobnych kompozycji przydomowych ogródków, aż po rozległe aranżacje zielonych przestrzeni. Łącząc długoletnie doświadczenie, fachową wiedzę i satysfakcję tworzenia, jesteśmy w stanie projektować nietuzinkowe aranżacje ogrodów we Wrocławiu i innych miejscowościach.

Doskonały projekt ogrodu to taki, który uwzględnia wiele aspektów. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę, jaki ma być jego charakter – czy to ogród przydomowy, taras pełen zieleni, mały ogródek przy parterowym mieszkaniu, ogród osiedlowy, miejski itd. Idealny ogród powinien harmonizować z otoczeniem, a jeśli przynależy do domostwa, powinien korespondować z jego stylem. Dla nas kluczowe są informacje od klienta. Zawsze pytamy, w jakich przestrzeniach czuje się najlepiej, w jaki sposób wypoczywa, które rośliny szczególnie lubi. Wykonując aranżacje ogrodów na wrocławskich osiedlach, uwzględnialiśmy projekt tych terenów, ich styl i charakter, aby móc wkomponować ogrody idealnie w całość. Mamy wiele pomysłów, umiejętnie dobieramy rośliny, tworzymy zakątki i wydzielamy w ogrodzie strefy na miarę potrzeb naszych klientów. Dokonujemy aranżacji od podstaw, przemieniając puste tereny w tętniące zielenią krajobrazy. Przeprowadzamy także metamorfozy, kreując nowy wymiar już istniejących ogrodów i dając im nowe życie.
Dla nas obszar pełen zieleni to magiczne miejsce, które może dawać wiele radości osobom z niego korzystającym. Żaden ogród nie jest tylko ogrodem. To strefa, która pisze swoją własną historię – daje miejsce do odpoczynku, zabaw, zapewnia mieszkanie zwierzętom, tworzy krajobraz, zdobi i zachwyca. Każdy ogród jest wyjątkowy, czy to prywatny, czy ten publicznie dostępny. Nasze projekty wykonujemy także na potrzeby przestrzeni miejskiej, biorąc pod uwagę, jak ważna jest tam odpowiednia aranżacja ogrodów Wrocław, Kraków, Trójmiasto i wiele innych polskich miast może pochwalić się pięknymi terenami zielonymi, które cieszą mieszkańców i turystów. Stanowią one enklawę wśród zgiełku ulic, w ciepłe dni dają cień i orzeźwienie, pozwalają się zrelaksować i nabrać dystansu do wielu spraw.
Jeśli interesuje Cię aranżacja ogrodów Wrocław i okolice to region, na terenie którego pracujemy. Niezależnie od tego, czy chciałbyś od podstaw założyć ogród, czy dokonać ciekawej odmiany już istniejącego, nie wahaj się i skontaktuj się z nami! Oferujemy bezpłatne porady i niezobowiązujące konsultacje, podczas których ustalimy, co możemy dla Ciebie zrobić, a Ty zdecydujesz, czy współpraca z nami to poszukiwane rozwiązanie. Możemy poszczycić się wieloma rekomendacjami, a najważniejsze jest dla nas tworzenie aranżacji, które wpisują się w realizację marzeń o pięknych terenach zielonych. Serdecznie zapraszamy zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz instytucje.