Zielona StrefaJesteśmy zespołem zajmującym się kompleksową realizacją zieleni na terenach miejskich i wiejskich. Jako absolwenci Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu mamy wiedzę, umiejętności i doświadczenie w projektowaniu, wykonywaniu, i pielęgnacji ogrodów prywatnych oraz zieleni miejskiej. Różne pomysły na otaczającą nas przestrzeń sprawiają, iż często dyskutujemy, spieramy się, aby w efekcie stworzyć coś, co zadowoli naszych klientów.

 Naszym atutem jest świeże spojrzenie na przestrzeń, połączone z doświadczeniem wieloletniego obcowania z roślinami i prac w ogrodach. Słuchamy naszego klienta. Nie próbujemy forsować naszych indywidualnych pomysłów. Każdy nasz projekt jest konsultowany z odbiorcą i tworzony tak, aby właściciele ogrodu czerpali z niego radość.

Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Fachowa wiedza i praktyka to podstawa do wykonania przemyślanego ogrodu. Budując ogród korzystamy z odpowiedniego sprawdzonego sprzętu i kupujemy materiał roślinny najwyższej jakości od szkółek współpracujących z nami od lat.

 Cały czas poszerzamy swoją wiedzę w zakresie projektowania zieleni. Staramy się być na bieżąco z trendami obowiązującymi w ogrodnictwie co pozwala nam wprowadzać nowoczesne rozwiązania, ale jednocześnie wspieramy się klasyczną sztuką projektowania zieleni.

 Tworzymy z pasją. A to szczególnie ważne w obcowaniu z naturą.