Loading

USŁUGI OGRODNICZE WE WROCŁAWIU

Firma Zielona Strefa oferuje szereg usług ogrodniczych we Wrocławiu, które z pewnością spełnią oczekiwania naszych klientów. Nasz wieloletnie doświadczenie pozwala nam zagwarantować terminowe i rzetelne wykonanie powierzonych nam zadań. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której przedstawiamy nasze kompleksowe usługi ogrodnicze. Wrocław to miasto w którym od dawna dbamy o zielone tereny. W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie naszych usług ogrodniczych, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla Naszych klientów.

Zieleń to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja, dlatego też do każdego zadania podchodzimy z niesamowitym zaangażowaniem i dajemy z siebie wszystko, aby efekt końcowy przerósł wszelkie oczekiwania. Poniżej prezentujemy nasze usługi ogrodnicze:

Aranżacja ogrodów

Nasz dział projektowy zajmuje się tworzeniem planów ogrodów i zieleni miejskiej. Wykonujemy kompleksowe projekty w oparciu o najnowsze trendy i doświadczenie zdobyte przez wiele lat obcowania wśród roślin. Nasze realizacje są przemyślane zarówno z punktu widzenia praktycznego, technicznego, z zachowaniem równowagi pomiędzy projektowaną roślinnością, a strukturami architektonicznymi i stanowią połączenie kreatywnej myśli z funkcjonalną wygodą.

Zakładanie ogrodów

Zakładamy ogrody i zieleń miejską zgodnie z założeniami projektowymi. Realizujemy ogrody zarówno według naszych projektów, jak i założeń klienta. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu całego zespołu przeprowadzimy Cię poprzez proces budowy ogrodu. Nasze bogate doświadczenie pozwoli uniknąć Ci kosztownych błędów podczas budowy ogrodu oraz w jego późniejszym użytkowaniu.

Pielęgnacja ogrodów

Zajmujemy się całoroczną pielęgnacją ogrodów. Budzimy ogrody wiosną a jesienią wykonujemy prace porządkowe i przygotowujemy ogrody do zimy. Przycinamy i formujemy drzewa i krzewy, doradzamy w zakresie pielęgnacji roślin, zajmujemy się zwalczaniem chwastów i ochroną roślin.  Oferujemy zarówno jednorazowe wizyty, jak i stałą opiekę nad ogrodem.

Serwis i formowanie roślin

Kształtujemy rośliny w określone formy. Przycinamy i formujemy żywopłoty, tworzymy stożki, kule i spirale z roślin ozdobnych. Zajmujemy się również formowaniem „Niwaki”, czyli bonsai ogrodowych.