Zajmujemy się zakładaniem ogrodów we Wrocławiu i na terenie Dolnego Śląska. Jesteśmy zespołem pełnym pomysłów i rozwiązań dla otaczającej nas przestrzeni. Dbamy o to, aby każdy ogród był odzwierciedleniem jego właścicieli. Wierzymy, że dzięki naszej pracy przyczyniamy się do tworzenia lepszych miejsc w otoczeniu zieleni i przyrody.

To na czym znamy się najlepiej to właśnie ogrodnictwo i zakładanie ogrodów. Wrocław i okolice to wspaniałe tereny, które zdecydowanie wymagają naszej interwencji. Wykonujemy zarówno ogrody przydomowe, jak i ogrody biznesowe, restauracyjne i inne. Projektujemy i instalujemy systemy nawadniające, korzystając z produktów najlepszych producentów.

 

zakładanie ogrodów we Wrocławiu

Zakładając ogrody, kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem naszych klientów, z którymi często analizujemy nasze rozwiązania. Wszystko po to, aby uzyskać przestrzeń, w której dobrze czuje się każdy, kto w niej przebywa. Podczas naszej pracy, współpracujemy z wieloma firmami z Wrocławia świadczących usługi ogrodnicze, budowlane, a także z wieloma szkółkarzami i polskimi bonsaistami.

Proces zakładania ogrodów w naszej firmie przebiega następująco:

 • Robimy wstępne oględziny obszaru, dokonujemy pomiarów potrzebnych do sporządzenia planu działki, rozmawiamy o zapotrzebowaniu i pomysłach naszych klientów.
 • Sporządzamy projekt ogrodu
 • Po sporządzeniu projektu ogrodu, spotykamy się i omawiamy szczegóły dotyczące zaproponowanych rozwiązań. Jeśli nie ma żadnych uwag, ustalamy termin rozpoczęcia prac.
 • Zaczynamy prace i zakładamy ogród zgodnie z wytycznymi projektowymi
 • Po zakończeniu prac dokonujemy odbioru robót.

Cały czas jesteśmy dostępni dla klienta. Zarówno przed założeniem ogrodu, jak i po skończeniu prac. Doradzamy jak dbać o rośliny oraz oferujemy opiekę nad ogrodem. Dbamy o nasze relacje z innymi ludźmi, ponieważ daje nam to fundament pod miłą i efektywną współpracę. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, które pozwalają nam się rozwijać, a przez to pomagają nam lepiej wykonywać swoją pracę. To wszystko sprawia, że nasza firma staje się gwarantem dobrej jakości podczas procesu, jakim jest zakładanie ogrodów.

zakładanie ogrodu we Wrocławiu

Aranżacja, zakładanie i pielęgnacja ogrodów to dla nas zdecydowanie coś więcej niż zwykła praca. Udało nam się połączyć nasze zainteresowania z wykonywaniem aktywności zawodowej, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że do realizacji każdego zamówienia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Wielką satysfakcję sprawia nam prowadzenie całego procesu, jakim jest zakładanie ogrodów Wrocław i region Dolnego Śląska to główny obszar naszej działalności. Zawsze starannie planujemy cały proces, wyznaczając kolejne etapy jego realizacji. Zarówno nasi klienci, jak i my sami, z radością obserwujemy, jak wcielane są w życie kolejne fazy powstawania pięknych terenów zielonych. Każda z nich ma duże znaczenie i wpływ na efekt końcowy, więc musi być przeprowadzana z należytą pieczołowitością. Dlatego niezmiernie ważne jest, aby prace te powierzyć sprawdzonej i rzetelniej firmie.

Gwarantujemy naszym klientom w pełni profesjonalne zakładanie ogrodów na terenie Wrocławia i okolic. Zielona Strefa to pewność:

 • wieloletniego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy,
 • odpowiedniego doboru kolejnych etapów inwestycji,
 • dostosowania procesu do oczekiwań i potrzeb klienta,
 • precyzyjnej i kompleksowej realizacji procesu,
 • współpracy z najlepszymi dostawcami,
 • najwyższej jakości wykonywanych usług,
 • atrakcyjnych cen,
 • terminowego wywiązywania się z ustalonych zadań,
 • miłej atmosfery przy współpracy.

Dobrze zaprojektowany ogród powinien harmonijnie wpisywać się w obszar, na którym powstaje. Dbamy o indywidualne podejście do każdej realizacji, bo wiemy, jak ważną rolę odgrywa ogród. Robimy wszystko, aby dla naszych klientów stworzyć przestrzeń funkcjonalną pod wieloma względami, dającą możliwość relaksu i zabawy. Podobnie dzieje się, gdy zakładamy ogrody na osiedlach czy terenach miejskich, bierzemy pod uwagę, jakie będą potrzeby mieszkańców i oczekiwania inwestora.

Zaufało nam już wielu klientów prywatnych, instytucjonalnych oraz firm. Mamy doświadczenie w zakładaniu niewielkich ogrodów, jak i rozległych przestrzeni terenów zielonych. Z racji tego, że świadczymy kompleksowe usługi, nasi klienci mogą powierzyć nam całościowe wykonawstwo od samego początku, aż do pełnej realizacji i ewentualnie także późniejszej pielęgnacji ogrodu. Coraz więcej osób decyduje się na fachowe i całościowo przeprowadzone zakładanie ogrodów Wrocław oferuje wiele możliwości w tym zakresie, jednak decydując się na wybór konkretnej firmy, warto dokładnie sprawdzić, czy może poszczycić się dobrymi opiniami  i różnorodnymi realizacjami.

Jeśli jesteś zainteresowany zakładaniem ogrodów we Wrocławiu bądź w okolicach, zapraszamy do Zielonej Strefy! Bez względu na to, czy chciałbyś stworzyć ogród od podstaw, czy zależy Ci na dokonaniu metamorfozy już istniejącego, nie czekaj ani chwili dłużej i skontaktuj się z nami! Proponujemy bezpłatne porady i niezobowiązujące konsultacje. Dzięki nim możesz nas lepiej poznać – powiemy, jakie rozwiązania możemy Ci zaproponować, a Ty podejmiesz decyzję, czy chciałbyś z nami współpracować. Serdecznie zapraszamy.

Zobacz także: Aranżacja ogrodów Wrocław

Zobacz również:
Projekty ogrodów | Pielęgnacja ogrodu | Aranżacja ogrodu