Zajmujemy się zakładaniem ogrodów we Wrocławiu i na terenie Dolnego Śląska. Jesteśmy zespołem pełnym pomysłów i rozwiązań dla otaczającej nas przestrzeni. Dbamy o to, aby każdy ogród był odzwierciedleniem jego właścicieli. Wierzymy, że dzięki naszej pracy przyczyniamy się do tworzenia lepszych miejsc w otoczeniu zieleni i przyrody.

To na czym znamy się najlepiej to właśnie ogrodnictwo i zakładanie ogrodów. Wrocław i okolice to wspaniałe tereny, które zdecydowanie wymagają naszej interwencji. Wykonujemy zarówno ogrody przydomowe, jak i ogrody biznesowe, restauracyjne i inne. Projektujemy i instalujemy systemy nawadniające, korzystając z produktów najlepszych producentów.

 

zakładanie ogrodów we Wrocławiu

Zakładając ogrody, kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem naszych klientów, z którymi często analizujemy nasze rozwiązania. Wszystko po to, aby uzyskać przestrzeń, w której dobrze czuje się każdy, kto w niej przebywa. Podczas naszej pracy, współpracujemy z wieloma firmami z Wrocławia świadczących usługi ogrodnicze, budowlane, a także z wieloma szkółkarzami i polskimi bonsaistami.

Proces zakładania ogrodów w naszej firmie przebiega następująco:

  • Robimy wstępne oględziny obszaru, dokonujemy pomiarów potrzebnych do sporządzenia planu działki, rozmawiamy o zapotrzebowaniu i pomysłach naszych klientów.
  • Sporządzamy projekt ogrodu
  • Po sporządzeniu projektu ogrodu, spotykamy się i omawiamy szczegóły dotyczące zaproponowanych rozwiązań. Jeśli nie ma żadnych uwag, ustalamy termin rozpoczęcia prac.
  • Zaczynamy prace i zakładamy ogród zgodnie z wytycznymi projektowymi
  • Po zakończeniu prac dokonujemy odbioru robót.

Cały czas jesteśmy dostępni dla klienta. Zarówno przed założeniem ogrodu, jak i po skończeniu prac. Doradzamy jak dbać o rośliny oraz oferujemy opiekę nad ogrodem. Dbamy o nasze relacje z innymi ludźmi, ponieważ daje nam to fundament pod miłą i efektywną współpracę. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, które pozwalają nam się rozwijać, a przez to pomagają nam lepiej wykonywać swoją pracę. To wszystko sprawia, że nasza firma staje się gwarantem dobrej jakości podczas procesu, jakim jest zakładanie ogrodów.